תוך 8 שיעורים ויצרת לך הכנסות מהדיגיטל

כשהשיווק בידיים שלך,
הצלחת העסק קרובה מתמיד.

"כל מה שאני שם עליו פוקוס, גדל ומתעצם."

לומדים לשלוט עצמאית במערכות שמרוויחות לעסקים כסף.

איך אדע
שזה שמתאים לי?

הקורס הזה בשבילך, כל עוד העניין שלך להגדיל את העסק, אחרי שנים של מחקר ונסיון גילינו שזה הפתרון הפרקטי והאידאלי על מנת שיהיו לך כלים לנהל את העסק שלך באפיקים הדיגיטליים באופן עצמאי או בעזרת אחד העובדים שלך.

לימוד מעשי – בקורס הפרונטלי שלנו נלמד אותך איך לבנות לעצמך מערכת שיווקית, לתפעל אותה ולפתח אותה. נלמד אותך את כל מה שאנחנו עושים ללקוחותינו באופן שיהיה לך קל לעשות בעצמך.

בעל\ת העסק

עצמאים, בעלי עסקים קטנים ובינוניים שרוצים לקחת בעלות ושליטה על השיווק הדיגיטלי המודרני של העסק שלהם.

עובד\ת בעסק

עובד מטעם החברה שאחראי על השיווק והפרסום הדיגיטלי יוכל ללמוד ולקבל את הכלים שישרתו אותו לאורך זמן בתפקידו בעסק.

כמה זה עולה לי?

אנו מודים לך על התעניינותך בקורסים הפרונטליים שלנו שנועדו לעזור לבעלי עסקים לפרוץ את הגבולות של עצמם. באמצעות סדרה של מפגשים קבוצתיים, המשתתפים יחקרו היבטים שונים של שיווק, כולל עיצוב גרפי, הפקת וידאו ,PPC, יצירת דפי נחיתה, שיווק בדיוור, פרסום ושימוש בכלי AI לכתיבה שיווקית.

8 מפגשים, פעמיים בשבוע, 3 שעות כל מפגש ובניתם לעצמכם מערכת שיווקית בדיגיטל עם יכולת לתפעל אותה עצמאית

₪3500 + מע"מ בלבד

ניתן לרכוש קורס המשך לפיתוח מערכת השיווקית שבנית לעצמך (אותה כמות שעות וימים) במקום ב 3,500 ש"ח + מע"מ, 

במחיר משולב לשני הקורסים יחד

₪6000 במקום ₪7000!

חומרי הקורס

בונוסים

דרישות קדם

תשלום

לשיחת ייעוץ והתאמה עם רועי השאירו פרטים

המנחה שלכם בקורס

רועי יששכר

יזם, איש עסקים ומנהל חברת השיווק ROI קידום עסקים שכוללת 8 אנשי מקצוע שונים באפיקי שיווק דיגיטלי. מנוסה בהצלחת פרויקטים, הקמת תשתיות מא'-ת' לעסקים שרוצים להצליח בדיגיטל.

שאלות ותשובות

אני מאמין שההבנה המעמיקה של החומרים בקורס טובה יותר כשאנחנו פנים מול פנים, מתנסים יחד, שואלים שאלות ופותרים בעיות בזמן חי, הלמידה בפרונטלי הרבה יותר אפקטיבית ואנחנו לא מוכנים להתפשר על הידע שלך

אחרי שלמדת וטעמת את היכולות של מערכות שיווק מקצועיות, נוכל לספק לך או את התמיכה לעשייה עצמית או את השירותים הללו עם הצוות המקצועי שלנו בהתאם לצורך. אגב, הייעוץ חינם 🙂

אם המטרה שלך היא לפתוח עסק, זה הזמן הטוב ביותר לעבור את הקורס, מכיוון שהוא יעניק לך את ההתחלה הנכונה לבניית מערכת השיווק הדיגיטלי שלך ואת הכלים לנהל את העסק בדיגיטל בצורה מקצועית ועצמאית ללא תלות באנשי מקצוע. בפועל? זה יאפשר לך לחסוך אלפי שקלים בתחילת הדרך.

בוודאי! הקורס מותאם לשני בעלי תפקידים: מנהל העסק או מישהו מטעמו (עובד) שאחראי על ניהול השיווק הדיגיטלי. כך ניתן להכשיר עובד מטעמך שיתפעל לך את השיווק כדי לחסוך בעלויות של סוכנות שיווק חיצונית.

על מנת לעבור את הקורס ולהשתמש בכל הכלים המקצועיים שנלמד, צריך לרכוש רשיונות למערכות כמו קנבה ורב מסר. ניתן לבטל את המנויים ללא התחייבות במידה ולא יעשה בהם שימוש לאחר הקורס. נדרש להצטייד בכרטיס אשראי. 

המטרה היא שגם אם הוצאת מאות שקלים, זה יתבטא בהכנסות של אלפי שקלים, בדיוק כמו שם העסק שלנו ROI (החזר השקעה), כל שקל שנשים בעסק צריך להיות השקעה (להבדיל מהוצאה) שצריכה לחזור אליך חזרה במכפלות…

הקורס הינו קטן ואינטימי ויתקיים בכיתה במשרדים שלנו ברח' רוטשילד 17 חדרה באווירה טובה וקלילה. הכיתה מאובזרת ומכילה עד 8 תלמידים כדי שנוכל לתת לכל אחד יחס אישי מקסימלי.

יש מחשבים ניידים לשימוש במשרד למהלך הקורס לכן לא חובה להביא מחשב נייד אתכם. במידת הצורך ניתן לקבל יעוץ לרכישת מחשב חדש או לרכוש דרכנו מחשב נייד משומש איכותי בהתאם לצרכים שלך.

הלימודים הם מעשיים, לכן התוצאות יבואו יותר מהר ממה שאפשר לדמיין. בסיום הקורס נפעיל את המערכת שבנית לעצמך וכבר תוך שעות בודדות (ממש סוג של הוקוס פוקוס :-)) ניתן יהיה לראות תוצאות ראשוניות.

מה אחרי הקורס? נשארים בקשר.

אני פה בשבילך בכל רגע נתון לתמיכה וייעוץ, לא אשאיר אותך לבד!

למה לחכות?

ממלאים את הטופס ונרשום אותך לקורס הקרוב:

דילוג לתוכן