השירותים שלי

ליווי וייעוץ עסקי

אם יש לך עסק שמייצר/מייבא/משווק מוצרים לעסקים, אני מניח שכבר הבנת שצריך עזרה עם כמות המשימות בשוטף ובטח בפיתוח העסק. ככל שהעסק גדל כך גדל פוטנציאל ההתייעלות שדרכו ניתן לייצר רווחים גדולים יותר סדר ארגוני ושקט תעשייתי. לעיתים ניתן להתייעל משמעותית רק מאיתור פעולות/משימות חוזרות ויצירת תהליך עבודה מסודר לחיסכון מקסימלי בשילוב כלים דיגיטלים. אני מזמין אותך לתקשר איתי כדי שיחד נבחן מה הפתרון הטוב ביותר עבור האתגר הנוכחי שלך, אני מציע עבודה בשלושה מסלולים:"

III

03.
ליווי להשגת יעדים

במודל זה נגדיר מטרות ויעדים ברורים לתקופת זמן קצובה של בין 3-6 חודשים ונדגום אותן תוך כדי תנועה עד להגעה ליעדים. יתרון מודל זה הינו שבעל העסק יודע כמה סה"כ הוא מוציא וכמה הוא מכניס חזרה כלומר ROI ידוע מראש. המודל בנוי מסכום ריטיינר חודשי קבוע – במידת הצורך ניתן להקטין את תשלום הריטיינר תמורת אחוזים מהגידול במכירות – כפוף לתנאים.

II

02.
"שכפל אותי"

כמה פעמים פשוט רצית לשכפל את עצמך? שיהיה איתך מישהו שאפשר להעביר לו משימות חשובות, להתייעץ איתו לגבי פיתוח העסק, מישהו שאפשר לסמוך עליו ויכול לא לתת לך זוית ראייה שונה? אז אם תרצה אני גם מקבל משימות לביצוע מעשי… ביצוע עבודות לפי פרוייקטים, גדולים או קטנים, איך שנוח לך, המטרה שלי היא לתת לך מקסימום ערך במינימום מחיר ועם R.O.I מהיר בהתאם לצורך שלך.

I

01.
ייעוץ עסקי

ייעוץ אסטרטגי במגוון נושאים עסקיים ובעלות מופחתת. התכנית מיועדת לבעלי עסקים שיודעים שיש להם את כל היכולת והרצון לבצע את כל הפעולות הנדרשות אך שמחים לקבל זוית ראיה נוספת מבעל נסיון שמבין במהירות את האתגרים הנוכחיים ויכול לעזור לפצח את האתגרים שעל הפרק. עובדה – כשעובדים יחד זה הרבה יותר מכפול 2 ואת זה יודע כל בעל עסק מצליח, מה איתך?